Künye

Yayın Ekibimiz

Editör

Enes Başkan

Gazetecilik okudum. 4 yılı aşkın bir süre gazete, internet ve televizyon gibi çeşitli medya alanlarında çalıştım. Bir dönem metin yazarlığı yaparak ‘marka tarafının’ havasını soludum. Çeşitli internet sitelerinin editörlüğünü üstlendim. Yeni medya kavramı ve ortamı üzerine blog yazarlığına başladım. 2019 yılında CapsMag’i kurdum. CapsMag aracılığı ile sanat, tasarım, teknoloji ve trendleri takip ederek ilgililere aktarmaya çalışıyorum. Aynı zamanda çeşitli mecralarda içerik üretmeye devam ediyorum. Tüm zamanımı sadece okuyarak, yazarak ve araştırarak geçirebileceğim güzel günlerin hayaliyle yaşıyorum.

İletişim: enesbaskan@capsmag.com


Yazar

Tuğçe Demirtan

1994 Ankara doğumluyum. Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim görüyorum. Uzun yıllardır teknoloji ve kültür & sanat ile ilgilenmekten büyük keyif aldım. Bu ilgi alanlarımı mesleğimle birleştirerek Bilişim ve Fikr-i Mülkiyet Hukuku alanlarında ilerliyorum. Temmuz 2019’den beri CapsMag ekibinin bir parçasıyım.

İletişim: tugcedemirtan@capsmag.com


Yazar

Nilay Tarbak

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Sosyoloji okuyorum. Müzik ve teknoloji ile ilgilenmeyi, fotoğraf çekmeyi seviyorum. Kasım 2019’dan beri CapsMag için içerik üretiyorum.

İletişim: nilaytarbak@capsmag.com


Yazar

Tolga Yücelen

Ankara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Teknolojiyi ve girişimciliği takip etmeyi seviyorum. Zaman zaman işim gereği içerik de üretiyorum. Aralık 2017’den beri CapsMag ekibinde yer almaktayım.

İletişim: tolgayucelen@capsmag.com