Telefonla vakit geçirirken oyun oynamayı seviyorsanız birbirinden farklı kategoride, Android telefonlar için geliştirilen pek çok oyun keyifli vakit geçirmenize yardımcı oluyor. Sizin için gün içinde eğlenceli vakit geçirebileceğiniz en uygun oyunları sıraladık. Kendinize uygun olanı telefonunuza indirin ve hemen oynamaya başlayın!

5. PUBG Mobile

Ücretsiz bir battle royale oyunu olan PUBG’de silah ve benzeri malzemeler toplayarak hayatta kalan son kişi olabilmek içi diğer oyuncularla savaşıyorsunuz. İster tek başınıza, isterseniz de dört kişilik gruplarla oynayabileceğiniz oyun, gerçekçi senaryosuyla bağımlılık yapıyor.

4. Plague Inc.

Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Plague Inc. de hedefiniz hastalık yayarak tüm insanlığı yok etmek. Oyunda çeşitli hastalıkları birçok yöntemle insanlara bulaştırmanız ve insanlık tarihini yok etmeniz gerekiyor.

3. Mini Metro

Metro hatları inşa ederek yolcu taşıma işlemlerini gerçekleştirmenizi imkân sağlayan bu oyun; kalabalık, mesafe ve bağlantı noktaları ile ilgili bilgileri doğrultusunda ulaşım hatları inşa etmenize olanak tanıyor.

2. Zula Mobile: Online FPS

3 Boyutlu ve Çok Oyunculu, oynaması ücretsiz bir FPS oyunu olan Zula, eğlenceli haritaları ve oyun modlarıyla adrenalin dolu dakikalar geçirmenizi sağlıyor.

1. Lara Croft Go

Tomb Raider serisinde sıra tabanlı bir bulmaca oyunu olan Lara Croft Go, internet bağlantısı gerektirmeyen bir oyun. Bir takım labirentleri çözerek ve engelleri aşarak eğlenceli bir vakit geçirebileceğiniz oyun, güzel bir deneyim sunuyor.